مایکروسافت نسخه رسمی ویندوز 11 را در کانال Windows Insider Program منتشر کرد و اکنون کاربران می‌توانند اولین نسخه بتا این سیستم عامل را دریافت کنند.

نسخه جدید Windows شرکت مایکروسافت به صورت بتا با ورژن ۲۲۰۰۰.۱۰۰ در دسترس اعضای Windows Insider Beta Channel قرار گرفتبا انجام این کار مایکروسافت یک قدم به معرفی نسخه اصلی ویندوز 11 نزدیک‌تر شد و باید به زودی منتظر انتشار نسخه رسمی این ویندوز جدید باشیم.

کمپانی مایکروسافت Windows Insider Program را به کانال‌های مختلفی تبدیل کرده است. این کانال‌ها به سه بخش تقسیم می‌شوند که هر بخش مختص یک مرحله از ساخت سیستم عامل جدید مایکروسافت است. این سه بخش شامل کانال Dev، کانال بتا و کانال انتشار می‌شود که اکنون ویندوز 11 در مرحله دوم قرار دارد.

بر اساس این موضوع می‌توان گفت که در آینده‌ای نزدیک شاهد معرفی نسخه اصلی این سیستم عامل خواهیم بود و Windows 11 در کانال انتشار  Windows Insider Program مشاهده خواهد شدنسخه قبلی ویندوز 11 که در حالت پیش نمایش قرار داشت چندی پیش کانال Dev مشاهده شد و پس از گذشت تقریبا یک هفته نسخه بتا این سیستم عامل در کانال Beta قرار گرفت.

با توجه به این موضوع می‌توان گفت که مایکروسافت دسترسی به کانال بتا را در این زمان مناسب دانسته و باید منتظر بمانیم تا این بخش در کانال انتشار قرار بگیردچندی پیش اطلاعاتی در دسترس کاربران قرار گرفت که بر اساس آن‌ها می‌توان گفت که این نسخه بتا ویندوز 11 بسیار به نسخه‌ای که در ۲۲ جولای منتشر شد، شباهت دارد.

این سیستم عامل به دلیل اینکه به صورت بتا در دسترس افراد قرار دارد از ویژگی‌های بسیاری پشتیبانی نمی‌کندبه علاوه مشکلات نرم افزاری (باگ) بسیاری در این سیستم عامل مشاهده می‌شود؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود برای تجربه این سیستم عامل تا انتشار نسخه اصلی Windows 11 صبر کنید یا آن را روی دستگاهی که از آن به عنوان سیستم اصلی استفاده می‌کنید نصب نکنید.

منع مطلب سایت سرگرمی

0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1400/05/12 00:52:14

Captcha

آثار ژن نئاندرتال‌ها همچنان در برخی از انسان‌ها وجود دارد. به باور پژوهشگران این موضوع می‌تواند پاسخی به ... ادامه مطلب 84
سریال نابرده رنج قسمت ۳۳ ادامه مطلب 176
به تازگی خمیردندان های زغالی طرفدار پیدا کردند اگر یادتان باشد زمانی با شنیدن کلمه‌ی زغال، اولین تصویری ... ادامه مطلب 440
روند کاهشی شاخص کل بورس امروز هم ادامه یافت و این شاخص مجددا به کانال یک میلیون و ... ادامه مطلب 39
بورک گوشت ادامه مطلب 255
طرز تهیه کیک باتنبرگ ادامه مطلب 262
یک تولید کننده خودروی پرنده مجوز پرواز سازمان فدرال هوانوردی آمریکا را به دست آورده است. این خودروی ... ادامه مطلب 75

پست های مشابه
معرفی داروی رمدسیور در یک کنفرانس خبری در آغاز یک مطالعه درباره استفاده از این داروی درمان ابولا ... ادامه مطلب 54
ادامه مطلب 69
مرغ بریان با پرتقال ادامه مطلب 180
ادامه مطلب 126
🔻مردان همسری را انتخاب می‌کنند که از خودشان باهوش‌تر باشد. ادامه مطلب 275
ادامه مطلب 56
🔻نخلداران استان بوشهر نگران از افت قیمت؛نرخ خرما در نخلستان‌ها ۱۰ درصد کاهش یافت ادامه مطلب 34
ادامه مطلب 191
دانلود رایگان فیلم اکشن شیوع با دوبله فارسی Outbreak 1995 BluRay ادامه مطلب 59
ادامه مطلب 305
ادامه مطلب 40
ادامه مطلب 36