جدیدترین تریلر فیلم Don’t Breathe 2 منتشر شده و میزان خشونت و ترسناک بودن آن به حدی است که شاید خیلی‌ها را شوکه کند!‌ در این تریلر شاهد این هستیم که نورمن نورداستورم (Norman Nordstrom) یا همان پیرمرد نابینای قسمت اول، روش‌های مختلفی را برای کشتن افراد به کار می‌گیرد تا به بتواند دخترخوانده‌اش را نجات دهد.

قسمت اول فیلم نفس نکش در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و با بازخورد مثبت منتقدان و مخاطبان همراه بود. داستان فیلم برخلاف سایر عناوین این سبک روایت متفاوت و غیرمنتظره‌ای را دنبال می‌کرد. خلاصه‌ی داستان فیلم در مورد سه دوستی است که وارد خانه‌ی یک پیرمرد پیر می‌شوند به خیال اینکه بتوانند به راحتی به آن دستبرد بزنند. غافل از اینکه این نورداستورم یک پیرمرد نابینای ساده نیست و خیلی زود اوضاع برای این سه به هم می‌ریزد. این فیلم با بودجه‌ی کمی ۱۰ میلیون دلاری، موفقیت تجاری زیادی به دنبال داشت و توانست فروشی برابر با ۱۵۷ میلیون دلار را تجربه کند.


حال پس از ۵ سال انتظار برای طرفداران سبک ترسناک، دنباله‌ی این فیلم به زودی منتشر خواهد شد. در توضیحات تریلر قسمت دوم آمده است:

این دنباله اتفاقات نفس‌گیر قسمت اول را دنبال می‌کند، جایی که نورمن نورداستورم با بازی استیون لانگ  (Stephen Lang) در سکوت به زندگی خود ادامه می‌دهد تا اینکه گناهان گذشته‌اش گریبان‌گیرش می‌شوند.

این بار اما ورق برگشته و این نورداستورم است که برای نجات دخترخوانده‌اش (با بازی Madelyn Grace) باید بی‌خبر وارد یک خانه شود. کارگردان قسمت دوم  Rodo Sayague، نویسنده و تهیه‌کننده‌ی قسمت اول است و کارگردان Fede Alvarez این بار به عنوان نویسنده کنار تیم سازنده حضور دارد.

تاریخ انتشار فیلم Don’t Breathe 2 برای روز جمعه، ۱۳ آگوست (آیا متوجه معنی‌دار بودن این تاریخ شدید؟) مصادف با ۲۲ مرداد ماه منتشر می‌شود. در این تاریخ همچنین شاهد انتشار فیلم Free Guy (با بازی رایان رینولدز) که در دنیای بازی‌های ویدیویی جریان دارد نیز خواهیم بود.

منبع محتوا سایت سرگرمی

0 0
نویسنده :
تاریخ ارسال : 1400/05/15 00:05:59

Captcha

آیا آل پاچینو ایگوت می کند؟ ادامه مطلب 448
⚽️رسمی؛ بورخا مایورال، مهاجم رئال مادرید با قراردادی قرضی به مدت 2 سال به آاس رم پیوست. (1399.7.11)(2020.10.2)(1442.2.14) ادامه مطلب 45
ادامه مطلب 154
شیره درختان آسیب جدی به رنگ خودرو وارد می‌کنند بنابراین هرچه سریعتر باید برای رفع آن از روی ... ادامه مطلب 39
ادامه مطلب 53
سخنگوی وزارت بهداشت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۷ بیمار کرونا جان خود را از دست دادند و ... ادامه مطلب 57
مجری مطالعات بالینی واکسن ایرانی کرونا گفت: نخستین واکسن ایرانی کرونا با نام ″ کوو ایران برکت″ ایمنی ... ادامه مطلب 70
زندگینامه تالس ادامه مطلب 165

پست های مشابه
ادامه مطلب 34
ادامه مطلب 27
آموزش پخت ″ آش کازرونی ″ - شیراز ادامه مطلب 69
استرس مزمن موجب ابتلا به سرطان سینه می‌شود ادامه مطلب 245
طرز تهیه کوکو و کتلت ادامه مطلب 36
ادامه مطلب 82
رویای ثروت با بازاریابی شبکه ای ؛ واقعیت یا سراب؟ ادامه مطلب 237
ادامه مطلب 234
حقوق جنسى زن و شوهر در اسلام ادامه مطلب 166
عجیب‌ترین و خاص‌ترین رولزرویس‌های سفارش داده شده در سال ۲۰۱۸(+تصاویر) ادامه مطلب 198
متابولیسم یا سوخت و ساز بدن به مجموعه عملکردهای بیوشیمایی بدن که منجر به سوزاندن کالری‌های موجود در ... ادامه مطلب 49
ادامه مطلب 237